Om Lærerkreds 44 Lærerkreds44

Arbejdsmiljørepræsentanter

AMR/TR sikrer, at skoleledelsen afsender skadesanmeldelse til arbejdskadesstyrelsen hurtigst muligt.

AMR/TR sender kopi af anmeldelsen til kredsen.

AMR/TR sørger for, at de to fuldmagter udfyldes og medsendes kopien af anmeldelsen til kredsen. Link: Tryk her

Kredsen behandler anmeldelsen og videresender eventuelt sagen til DLF.

Kredsen informerer den skadeslidte om sagens gang.

AMR/TR er opmærksom på de muligheder, der ligger i kommunens abonnement på Falck Healthcare.

Kredsen og DLF kan altid kontaktes i arbejdsskadesager!

Alkestrupskolen (259001)

Byvej 33, 4682 Tureby
Tlf +45 5667 2920
Arbejdsmiljørepræsentant
Sunneva Olga Pedersen
sunneva@hotmail.dk

Asgård Skole (259025)

Nordsvej 2, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2700
Arbejdsmiljørepræsentant
Christina Barnekov Johansen
christinabarnekovjohansen@live.dk

Borup Skole (267002)

Hovedgaden 39, 4140 Borup
Tlf +45 5756 1600
Arbejdsmiljørepræsentant
Pernille Dunk Larsen
pedula78@gmail.com

Ejby Skole (267003)

Skovvang 6, 4623 Lille Skensved
Tlf +45 5686 8900
Arbejdsmiljørepræsentant
Kirsten Søndergaard Christensen
kirsten@cogc.eu

Ellebækskolen (259024)

Gymnasievej 8, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2250
Arbejdsmiljørepræsentant
Kim Kirkegaard Zachariassen
Kamillehaven22@gmail.com

Ellemarkskolen (259003)

Gymnasievej 10, 4600 Køge
Tlf +45 5665 1532
Arbejdsmiljørepræsentant
Andreas Lindebæk Jasim
pollental@hotmail.com

Hastrupskolen (259011)

Langelandsvej 70, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2970
Arbejdsmiljørepræsentant
Maria Christina Ytterberg
ytterberg66@gmail.com

Herfølge Skole (259004)

Billesborgvej 1, 4681 Herfølge
Tlf +45 5667 2940
Arbejdsmiljørepræsentant
Cecilie Lenna Bødker
cecilielenna@hotmail.com

Holmebækskolen (259015)

Pogebanken 9, 4681 Herfølge
Tlf +45 5667 6780
Arbejdsmiljørepræsentant
Niels Ulrik Samuel Prahl +45 5667 6780
prahls@outlook.com

Hotherskolen (271001)

Faksevej 4, 4652 Hårlev
Tlf +45 5657 5320
Arbejdsmiljørepræsentant
Per Hagbard Okholm Hansen
peho@dlf.org

Højelse Skole (259005)

Baunebjærgsvej 1, 4623 Lille Skensved
Tlf +45 5667 2760
Arbejdsmiljørepræsentant
Thomas David Larsen
binl37@hotmail.com

Kirstinedalsskolen (259006)

Skolevej 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 6869
Arbejdsmiljørepræsentant
Michael Uno Junker +45 5667 6869
michaeljunker@vejrmolle.dk

PPR Køge (259200)

Torvet 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 6767
Arbejdsmiljørepræsentant
Anne-Lisbet Billehøj Stage +45 2136 7554
sisse.stage@koege.dk

Sct. Nicolai Skole (259019)

H. C. Andersensgade , 4600 Køge
Tlf +45 5667 2900
Arbejdsmiljørepræsentant
Helene Andreasson Tornøe
Polluxhunden@hotmail.com

Skovboskolen (267001)

Halvej 2, 4632 Bjæverskov
Tlf +45 5667 0240
Arbejdsmiljørepræsentant
Majbritt Søgaard
majbritt.privat@gmail.com

Store Heddinge Skole (389008)

Kronhøjvej 4, 4660 Store Heddinge
Tlf +45 5650 3416
Arbejdsmiljørepræsentant
Helle Linda Kühl
helda@live.dk

Strøbyskolen (271002)

Lendrumvej 1, 4671 Strøby
Tlf +45 5657 5828
Arbejdsmiljørepræsentant
Karsten Lumbye Thomsen
karsten.thomsen.mail@gmail.com

Søndre Skole (259008)

Rasmussensvej 23, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2870
Arbejdsmiljørepræsentant
Michael Peter Perch Nielsen
michaelperch@mail.com

UUV Køge Bugt (259500)

Ølbycenter 53, 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2652
Arbejdsmiljørepræsentant
Helle Evald +45 2879 2616
helle.evald@koege.dk

Vemmedrupskolen (267005)

Vindegårdsvej 1, 4632 Bjæverskov
Tlf +45 5667 6262
Arbejdsmiljørepræsentant
Torben Storm Larsen
torbenstormlarsen@gmail.com

10. klasse Campus Køge (259050)

Lyngvej 19, 4600 Køge
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Jakob Speldewinde Thomsen
jakobflo@gmail.com