Om Lærerkreds 44 Lærerkreds44

Tillidsrepræsentanter

Arbejdspladser med mere end 5 ansatte i en overenskomstgruppe har ret til en tillidsrepræsentant.

Alle skoler i Køge og Stevns kommuner har valgt en tillidsrepræsentant.

Arbejdsområderne for tillidsrepræsentanterne:
- Forhandling af arbejdstid på skolen.
- Medvirken ved tjenstlige samtaler.

Ca. en gang om måneden samles tillidsrepræsentanterne på kredskontoret til møde. 

Alkestrupskolen (259001)

Byvej 33, 4682 Tureby
Tlf +45 5667 2920
Tillidsrepræsentant
Sunneva Olga Pedersen
sunneva@hotmail.dk
TR-Suppleant
Kenneth Simsby
kenneth.haslev@gmail.com

Asgård Skole (259025)

Nordsvej 2, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2700
Tillidsrepræsentant
Dorte Hauer Jensen
dortehauerjensen@hotmail.com
Tillidsrepræsentant
Erik Carlsen
e-carlsen@oncable.dk
TR-Suppleant
Erik Carlsen
e-carlsen@oncable.dk

Borup Skole (267002)

Hovedgaden 39, 4140 Borup
Tlf +45 5756 1600
Tillidsrepræsentant
Lisbeth Birgitte Tønnesen
lisbeth.toennesen@skolekom.dk
TR-Suppleant
Sascha Bloch Nielsen +45 4557 561600
Frk.BlochNielsen@gmail.com

Ejby Skole (267003)

Skovvang 6, 4623 Lille Skensved
Tlf +45 5686 8900
Tillidsrepræsentant
Ulla Bodekær Jacobsen
bodekaer@jacobsen.mail.dk
TR-Suppleant
Kirsten Søndergaard Christensen
kirsten@cogc.eu

Ellebækskolen (259024)

Lundegårdsvej 2, 4100 Ringsted
Tlf +45 5667 2250
Tillidsrepræsentant
Kim Kirkegaard Zachariassen
Kamillehaven22@gmail.com
TR-Suppleant
Kjeld Wang Hvorup +45 5667 2250
kjel0311@koegeskoler.dk

Ellemarkskolen (259003)

Gymnasievej 10, 4600 Køge
Tlf +45 5665 1532
Tillidsrepræsentant
Peter Hindborg
peter.hindborg@gmail.com
TR-Suppleant
Lotte Groth Nielsen
lottegrothnielsen@gmail.com

Hastrupskolen (259011)

Langelandsvej 70, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2970
Tillidsrepræsentant
Rikke Therchilsen
rikke@therchilsen.dk
TR-Suppleant
Heine Rasmussen +45 5666 2966
hera@dlf.org

Heldagsskolen i Slimminge (267006)

Slimmingevej 94, 4100 Ringsted
Tlf +45 8870 1320
Tillidsrepræsentant
Linette Hedegaard Andersen
linetteha@stofanet.dk

Herfølge Skole (259004)

Billesborgvej 1, 4681 Herfølge
Tlf +45 5667 2940
Tillidsrepræsentant
Helle Suzanne Depenau Mortensen
johepe@post10.tele.dk
TR-Suppleant
Cecilie Lenna Bødker
cecilielenna@hotmail.com

Holmebækskolen (259015)

Pogebanken 9, 4681 Herfølge
Tlf +45 5667 6780
Tillidsrepræsentant
Henrik Jensen
henrikjensen57@live.dk
TR-Suppleant
Egon Hardis +0045 56 676780
egon@hardis.dk

Hotherskolen (271001)

Faksevej 4, 4652 Hårlev
Tlf +45 5657 5320
Tillidsrepræsentant
Lene Kvistgaard Thøstesen
thoestesen@post.tele.dk
TR-Suppleant
Per Hagbard Okholm Hansen +45 3029 4332
peho@dlf.org

Højelse Skole (259005)

Baunebjærgsvej 1, 4623 Lille Skensved
Tlf +45 5667 2760
Tillidsrepræsentant
Thomas David Larsen
binl37@hotmail.com
TR-Suppleant
Thomas David Larsen
binl37@hotmail.com

Kirstinedalsskolen (259006)

Skolevej 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 6869
Tillidsrepræsentant
Susanne Mott
sus.mott@hotmail.com
TR-Suppleant
Tine Nete Peitersen
tine.peitersen@skolekom.dk

PPR Køge (259200)

Torvet 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 6767
Tillidsrepræsentant
Bent Larsen
bent110964@gmail.com
TR-Suppleant
Dorthe Bruun Muus
dorthe.bruun.muus@koege.dk

Sct. Nicolai Skole (259019)

H. C. Andersensgade , 4600 Køge
Tlf +45 5667 2900
Tillidsrepræsentant
Bente Vinnie Noer Larsen
bente.noer@skolekom.dk
TR-Suppleant
Jeanne Bøje Jensen
jeanne-jonas@hotmail.com

Skovboskolen (267001)

Halvej 2, 4632 Bjæverskov
Tlf +45 5667 0240
Tillidsrepræsentant
Niels Jørgen Kruuse
nkruuse@hotmail.com
TR-Suppleant
Birgit Lene Pedersen
birgit.pedersen6@skolekom.dk

Stevns Dagskole (271006)

Boestoftevej , 4673 Rødvig Stevns
Tlf +45 5657 5430
Tillidsrepræsentant
Lasse Gorm Jeppesen
lass0063@stevnsskolerne.dk
TR-Suppleant
Dorthe Skovborg
skovborgdorthe@gmail.com

Stevns Kommune (389000)

Rådhuspladsen 4, 4660 Store Heddinge
Tlf +45 5650 2700
Tillidsrepræsentant
Julie Bønnebæk +45 2974 4143
Julie@boennebaek.com
TR-Suppleant
Trine Spetzler Berthelsen
t.s.berthelsen@gmail.com

Store Heddinge Skole (389008)

Kronhøjvej 4, 4660 Store Heddinge
Tlf +45 5650 3416
Tillidsrepræsentant
Marianne Plov Agerskov
mpsm61@yahoo.dk
TR-Suppleant
Christina Køncke Kofod
chrkofod@gmail.com

Strøbyskolen (271002)

Lendrumvej 1, 4671 Strøby
Tlf +45 5657 5828
Tillidsrepræsentant
Pia Christina Tengstedt Kunnerup
putpia@hotmail.com
TR-Suppleant
Karsten Lumbye Thomsen
karsten.thomsen.mail@gmail.com

Søndre Skole (259008)

Rasmussensvej 23, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2870
Tillidsrepræsentant
Sabrina Froberg Baden
sabrinabaden@gmail.com
TR-Suppleant
Karen Fuglsig Christensen
karenfuglsig@yahoo.com

UUV Køge Bugt (259500)

Ølbycenter 53, 1, 4600 Køge
Tlf +45 5667 2652
Tillidsrepræsentant
Morten Nyborg Klausen +45 2025 6822
morten.nyborg@gmail.com
TR-Suppleant
Maj-Britt Tina Wille
majbritt.wille@gmail.com

Vemmedrupskolen (267005)

Vindegårdsvej 1, 4632 Bjæverskov
Tlf +45 5667 6262
Tillidsrepræsentant
Anja Zenia Nørreslet
anjaogmathias@gmail.com
TR-Suppleant
Per Henning Villumsen +45 5667 6262
phvill@gmail.com

10. klasse Campus Køge (259050)

Lyngvej 19, 4600 Køge
Tlf
Tillidsrepræsentant
Kåre Ejnar Berthelsen
kaareberthelsen@gmail.com
TR-Suppleant
Mikkel Christensen
formandmikkel@yahoo.com